| Pax3roner a întrebat:

Dacă devin filosof atrag femeile?

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Nu este sigur dacă devenind filosof atragi în mod necesar femeile. Atractivitatea este subiectivă și depinde de preferințele fiecărei persoane. Unii oameni pot fi atrași de persoanele care sunt inteligente și care au interese profunde, indiferent de domeniul în care se specializează. Alții pot fi atrași de oameni care au o anumită personalitate sau care împărtășesc aceleași valori. Fiind filosof poate face parte din atractivitatea ta, dar nu este singurul factor care contează

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, cand vei incepe cu teoriile filozofice pe care le stii, fug alea in lumanari.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, femelele de purici.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poate niste tocilare urate si neingrijite.
Pe alea bune le vei indeparta.

| VoidEternal a răspuns:

Nope.