| Pamanteanul a întrebat:

Dacă ești îndrăgostit de cineva din familie ce e de făcut?

20 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Daca si acela e indragostit de tine, va impartasiti dragostea asa pe sestache sa nu afle altii.
Iar daca faceti dragoste, cont doar sa nu faceti copii, atata tot, in rest nu conteaza, ca tot oameni sunteti si ca rude sau ca ce o fi.

Dar daca dragostea nu e impartasita nu e nimic de facut, va trece in timp si aia e.

| DonEduardo a răspuns:

Depinde cat de apropiata e ruda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai pe necuratul in tine! rolling on the floor

| Pamanteanul explică (pentru anonim_4396):

Știu, dar eu măcar recunosc și nu zic ca nu am, mie chiar îmi place sa fac rele uneori, nu sa dau în cap sau sa fac rău altora fizic, dar îmi place sa fac unele chestii incitante.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pamanteanul):

Dar ce am zis eu ca nu recunosc? laughing EU prin natura mea il am in mine, ca sunt poponar laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce are pe necuratul? Orice om este om, si daca celalalt corespunde cu ce doresti tu de la un partener, si n-ai mai dat de asa ceva pana atunci, te indragostesti la fel ca de oricare om, creieru nu face diferenta.

Gandeste-te ca nu sti ce ti-e ruda! Se intampla ca la oricare om, e acelasi mecanism.
Doar faptul ca mecanic sti ca ti-e ruda, asta nu ar schimba datele problemei, nu decizi tu de cine te indragostesti.

Esti dereglat daca te indrag de o vaca, de un porc, de un caine, ca aia nu-s oameni.

De ex prietenul meu a fost indrag de verisoara-sa, doar ca aia nu avea acelasi sentiment.

| Mosotti a răspuns (pentru Pamanteanul):

Nu ai pe nici un drac in tine, e destul de normal ce se intampla, ai vazut in acea ruda persoana pe care o doresti ca partener, si normal ca te-ai indragostit, esti perfect normal.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca esti homo ce? F bine, eu mi-as fi dorit bi sa fiu dar nu sunt, asa ca aia e, nu mi-e rusine sa o zic. Fiecare cu orientarea lui, esti normal in felul tau, toti suntem normali in felul nostru.

Nu inseamna ca ai pe dracu in tine ca esti pe invers, daca esti bi, ai noroc mare, ca poti alege cu cine o faci, adica democratic, nu sa fi constrans doar pe femei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Religia ne critica si de asta am zis

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa, ai dreptate religia critica pe LGBT, dar se stie ca religia e o facatura, deci nu se pune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Imi place cum gandesti, stimabile

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Era o gluma intre noi happy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa gandesc eu, bine ca iti place cum gandesc, gluma negluma aia e.
Sunt f open mind eu, sunt extrema open mind.

Ca daca mai marii lumii care au inventat religia (totul a pornit sa nu contesti imparatul, sa zica ca e pus de dumnezeu, si sa manipuleze pe fraieri), ziceau:
"si homo, si les, si trans sunt oameni ca toti oamenii, trebuie sa-i acceptam, sa-i respectam".
Sa vezi cum lumea asa gandea.

Dar ei nu au avut interesul asta sa zica asa, pentru ca aveau interesul sa se faca cat mai multi copii, ca sa aiba ei sclavi multi si sa aiba soldati sa cucereasca alte tari.
Si le era frica ca sunt unii pe invers si nu fac asta.
Niste jigodii doar in interesul lor.

Si cand vad ca lumea nu se prinde, ma ia o uimire din aia nesimtita.
Faptele dau adevarul f simplu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Te iubesc cred laughing
Si stai, esti femeie?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt barbat, nu femeie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

A, ok laughing

| Pamanteanul explică (pentru anonim_4396):

E frumos când faci dragoste nebuna cu sora sau băiat cu băiat, e open mind, ce are?

| Mosotti a răspuns (pentru Pamanteanul):

Exact, bine ai zis, doar sa nu faca copii, ca ies handicapati. Si baiat cu baiat, nu are nimic. Ba din contra, baiat cu baiat se inteleg mult mai bine deca baiat cu fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pamanteanul):

Ce vrei, stimabile?laughing

| SociopatuI a răspuns:

Sa ii propui o partida de sex.