| lolomiley28 a întrebat:

Daca esti reprezentant AVON ai catalog pentru toate lunile din an de ex acum toate din 2011? si daca da poate cineva sa se uite putin?big grin

Răspuns Câştigător
| fanJBfan a răspuns:

Eu sunt reprezentant... ce te-ar interesa? da-mi mesaj p TPU

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Cataloagele alea apar cu o luna sau 2 saptamani inainte de luna respectiva.Nu apar odata pentru tot anul...Bafta!

| AddaXD a răspuns:

Primesti cand faci comanda un catalog din urmatoarea campanie, dar nu primesti o data pentru tot anul.

| blackshinystar a răspuns:

Nu.Primesti doar 2 in plus, pe urmatoarele 2 luni.