| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac cadou o perna in forma de inimioara cuiva personalizata cu o fotografie de casatorie si unu dintre parteneri este mort cadoul devine macabru? ce parere aveti este o idee proasta?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu știu, depinde de persoană. Nu cred că e cel mai potrivit cadou. O întrebi dacă ar deranja-o, e cel mai bine. Si eu mi-am pierdut mama, dar nu m-aș putea supăra pe cineva dacă mi-ar oferi ceva imprimat cu chipul ei. M-aș mâhni, e foarte adevărat, dar nu pe persoana care mi-o oferă. M-aș întrista din cauza amintirilor frumoase care sunt răscolite, deci readuse la viață.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tati, perna isi poate justifica utilitatea sub capul mortului.
Go for it! be original!
Nu! straight face

| Vix999 a răspuns:

Nu e vorba ca devine macabru dar ideea unui cadou e sa faca fericita o persoana...nu sa o intristeze sau sa o forteze sa isi aduca aminte lucruri pe care poate vrea sa le uite.
Mai bine faci alt cadou... ceva care sa creeze ras, fericire...nu lacrimi.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Foarte proasta.

| SomePrettehGurl a răspuns:

Da. Este cea mai proasta idee. EVER :o

| Nyco4ever a răspuns:

Nu nu credhappy

| escapefromfear a răspuns:

Da aveti dreptate e o idee proasta.cea mai proasta multumesc de raspunsuri.