| cucarachaalien a întrebat:

Daca femeile n-ar mai fi curve le-am mai iubi la fel de mult?

34 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Adam sickDe ce, Doamne, ai facut-o pe Eva atat de frumoasa?
D : - Ca s-o iubesti.
A: - Dar de ce ai facut-o atat de proasta?
D: - Ca sa te iubeasca si ea pe tine.

Ce voiam eu sa spun este ca e naspa sa fii curva, mai ales cand esti una masculina si sunt multe curve-barbati si majoritatea isi pun intrebari imbecile ca aceasta. happy

| cucarachaalien explică (pentru Himera):

Ce ti se pare asa imbecil la intrebarea asta? Macar ai citit-o bine inainte sa-ti dai cu parerea?

| Himera a răspuns (pentru cucarachaalien):

Scuze, te rog sa iei in considerare raspunsul meu ignorand cuvantul "imbecil" din context.

| cucarachaalien explică (pentru Himera):

Te-ai simtit bine dupa ce mi-ai dat raspunsul asta?