| midnight a întrebat:

Daca fierb un ou si-l las cativa ani am inteles ca se transforma galbenusu intr-o piatra pretioasa. cat timp trebuie sa-l las? si in ce piatra pretioasa se transforma?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te lua dupa toti care spun prostii.

| andrei a răspuns:

Trebuie sa il fierbi si sa il lasi vreo 10-20 de ani apoi se transforma intr-o incredibila...bomba urat mirositoare.

| adriana996 a răspuns:

Nu stiam asta. daca ar fi asa nu as mai manca un ou si le-as lasa pe toate sa putrezeasca sa se faca super pretioaseL:-> nu cred acest lucru.imagineaza-ti ce inebuniti ar toti dupa oua sa le ia sa le lase sa se faca pietre pretioase...

| MarinelaMary a răspuns:

7 ani preotul le strângea

| DragoshVlad a răspuns:

Eu am unul de 29 de ani, pare gol pe dinauntru... nu stiu ce sa zic asa stiam si eu, nu gasesc nikic pe net...