| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Daca imi iau ps3 sau ps4 pot descarca jocuri gratis dar sa nu fie demo? Sa fie jocul intreg fara sa platesc

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unele sant gratuite altele nu, la ps4 platesti pentru online

| Klaudiu214 a răspuns:

Daca iti ei ps3 poti sa descarci jocuri fara sa fie demo. dar mai intai de asta trebuie sa modezi consola. iar daca iti ei ps4 nu poti cumpara jocuri pentru ca, consola e noua aparuta si nu sunt jocuri de descarcat pentru ps4 si nici nu se modeaza inca. daca iti ei ps3 vei juca toate jocurile pana in 2014-2015. iar daca iti ei ps4 vei juca jocuri ce vor aparea de acuma incolo cel putin 7-8 ani. adica ps4 domina pe ps3 nu vor mai aparea jocuri noi din 2015 incolo doar cate o varianta de joc. cum e si ps2.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Klaudiu214):

Descarca* scuze