| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi sterg contul de pe hi5...il mai pot reactiva?

5 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Sigur ca poti, dar trebuie sa iti schimbi e-mailu' in ( sa zic asa ) baza de date hi5, dupa parerea mea mai bine il lasi cum e... sau daca nu vrei sa-ti schimbi e-mailu' iti faci alt hi5 ( bine, depinde de comm-uri...)

sper ca te-am ajutatwinking
o seara buna

| Simple Girl:X a răspuns:

Si eu l-a sters si dupa l-ai reactivat pe aceeasi adresa. n-am schimbat-o.Intrii pe google scrii hi5 apoi scrii e-mailul si parola apoi o sa-ti afara daca vrei sa activezi contul sa dai clik nu stiu unde.
deci merge!

| sergent91 a răspuns:

Da, chiar de pe aceeasi adresa de e-mail.

| bosculopulos a răspuns:

Nu pe acelasi e-mail

| -=AleCS=- a răspuns:

Il poti reactiva nu trebuie sa faci nimic... intri la cont si dai "anulare cont" si cand vrei sa il reactivezi intri pe hi5 si apare ca e anulat si apare un buton sa dai daca vrei sa il reactivezi:p