| NOOOONAME a întrebat:

Daca incercati sa va gadilati in talpa piciorului simtiti furnicaturi? Pentru ca eu da, desi nu exagerat. Aparent nu e ok sa te poti gadila singur

3 răspunsuri:
| PrințesaDeAur a răspuns:

Daca te gadili singur alegi barbatul batran, mie asa mi-a spus mamalaughing)). In mod normal e cam greu sa te gadili singur pentru ca stii la ce sa te astepti si na, dar tot te gadili putin asa laughing

| Alin2304 a răspuns:

Dc sa nu fie ok? poate esti o persoana mai rea la treaba asta si functioneaza laughing

| 1040104 a răspuns:

Lol eu ma gadil foarte usor