| Reddfox a întrebat:

Daca maine ar veni sfarsitul lumii... Te-ai duce la Mc sau la KFC? =]]]]]

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu mi-ar mai arde mie de nimic daca o sa aflu ca mor,, o sa intru intr-o depresie cronica, cel mai probabil, dar o ultima shaorma o sa fie mancata agonizant.

| danay72 a răspuns:

Nici una, sunt mâncăruri nesănătoase. M-as pregăti pentru lumea noua pe care o promite Dumnezeu ca va fi după sfârșitul lumii.

| justanotheruser99 a răspuns:

Salad Box.

| deeeaqq a răspuns:

Mc, clar.

| anamariarot a răspuns:

La pizza hut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mancat in viata mea la KFC, aia nu dau jucarii... laughing M-as duce sa-mi iau o fajita.

| DumitruS a răspuns:

La shaormerie happy

| ălkjmhgf a răspuns:

Poți să-l mai amâni vreo 2-3 zile ca să mă hotărăsc?

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Kfc