| Cazurillk a întrebat:

Daca manipulez pe cineva ca e urmarit de mine non stop si se sinucide, nu e ca si cum as fi criminal? E ca in cazul in care ajuti pe cineva sa se elibereze din puscarie si ala ucide dupa.

3 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

O sa îl ai pe conștiință. Politia o cerceteze totul, vei fi tras la răspundere pentru că ai influențat negativ un om cu probleme psihice! Plus de asta vei fi și marginalizat de societate, te va ura multă lume! Numai un psihopat ar face așa ceva.

| Mindfulness a răspuns:

Sa ne facem treabă mare fiziologică pe el atunci.

| Mindfulness a răspuns:

Nici nu te baga in seama poliția! Dar poți face o plângere pentru îndemn la sinucidere, hartuire etc.