| C3R1 a întrebat:

Daca merg la canto o data pe saptamana si ora tine 1 ora, o ora jumate si cant aproape in fiecare zi din propria placere, in cat timp se vad imbunatatiri ale vocii?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poți să ai talent/voce cu carul și nu mai ai nevoie de repetiții sau poți fi antitalent și... ințelegi tu mai departe. Unde te situezi?

| SG1995 a răspuns (pentru sierra1):

Eh puii mei, și dacă ai talent tot îți trebuie educație. Talentul nativ nu ține în loc de educație.

| sierra1 a răspuns (pentru SG1995):

Dacă ai talent, puii tăi trebuie doar cizelați - fără talent (nativ sau nu) nu merge de nici o culoare.
Apropo, cum stai cu talentul?