| amandina_9414 a întrebat:

Daca mi-a venit astazi menstruatia este posibil sa nu mai am vineri? exista vreo metoda sa o scurtez?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Exista, dar numai ginecologul iti poate da reteta, e cu hormoni (la gimnaste, balerine se administreaza)

| lexony a răspuns:

Nu, nu e posibil.sad

| MonicutZZa a răspuns:

Sigur ca e posibil, eu am luat de la farmacie niste pastile, habar nu am cum se numesc, care opresc sangerarea. Sunt pentru atunci cand nu poti fi deranjat de ciclu, cum ar fi plaja, un examen, o calatorie, vreo aniversare.
Succes!