| Dndkdkd a întrebat:

Dacă mi-am dat drumu pe vaginul iubitei și ea când s-a șters și-a băgat sperma in ea poate rămâne gravida?

8 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poate, sansele sunt mari daca era in perioada fertila si inexistente daca in urmatoarele 6 zile ar trebui sa-i apara ciclul.

| kar1GaNNN a răspuns:

70% da.

| xerxes1 a răspuns:

Uni se chinuie ani de zile sa faca un copil si tu faci cu un servetel înmuiat in lichidul magic?

| HazelEyes77 a răspuns:

Curios lucru... alte fete s ar panica la gandul ca pot ramane gravide. Ori isi doreste sa se intample lucrul asta ori e pur si si simplu un gest inconstient. Poate sa apara o sarcina numai in cazul in care e in perioada de maxima fertilitate.

| HadesSs a răspuns:

De ce ar face una ca asta?

| siriusblack98 a răspuns (pentru HadesSs):

Si-o fi facut fata niste planuri cu pensia alimentara, daca stii ce zic big grin

| HadesSs a răspuns (pentru siriusblack98):

laughing)) Chiar in halu asta?

| Victoria18 a răspuns:

Da.