| anonim_4396 a întrebat:

Daca nu ies in oras, cluburi, discoteci, chefuri(merg la chefuri doar atunci cand face o ruda sau un prieten apropiat) credeti ca sunt baiat rau sau bun?(P. S. sunt timid)

4 răspunsuri:
| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Lol ce treaba are iesitu la discoteci, chefui si alte chestii cu baiatu bun baiatul rau? daca iesi nu inseamna ca esti baiat rau laughing iesi ca vrei sa te distrezi.

| BEmanuel87 a răspuns:

N-are nici o legatura mersul la cluburi sau la chefuri in sine cu conditia umana de "bun" sau "rau". Ti-am mai spus (pare-mi-se) candva ca nu esti chiar timid. Daca refuzi sa mergi esti doar rutinat sau plafonat.

| Vrajitor a răspuns:

Am 20 de ani, sunt din ce-l mai frumos oras ( parerea mea ) Constanta, plaja, cluburi, fete ( etc ). In viata mea nu am calcat in cluburi, discoteci, baruri, nu am baut niciodata si sunt foarte timid, dar mi se pare mai in regula un om cu capu pe umeri decat un drogat, betiv, etc.
Este doar parerea mea, faptul ca ma duc la un VIP organizat de prieteni sa bem ceva, e alta mancare de peste, dar parerea mea este ca esti un baiat super bun ba mai mult daca nu fumezi pe langa ficat ( ca nu bei ) ai si plamani curati!
O zi faina

| Iulliiaa a răspuns:

Esti un baiat normal laughing si ce daca nu te duci la chefuri. nici eu nu ma duc si sunt destul de populara. oh go on Nu stiu cat de rea sun oh go on Dar nici buna
(cuminte) nu sunt. laughing big grin si oricum. te mai schimbi...winking