| ioana_6047 a întrebat:

Daca nu iti incepi viata sexuala poti avea probleme cu ciclul neregulat, pilozitate excesiva, etc? astept raspunsuri, rog seriozitate!

2 răspunsuri:
| Africanwitch a răspuns:

Nu, nu ai niciun fel de probleme!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cât de mult îți dorești să ai tu relații, la nivel de... instinct. Dacă ai o dorință puternică, atunci poți să ai probleme psihologice, dar dacă fizic te simți ok și fără sex, păi nu ai probleme. Am o cunoscută care a avut prima relație intimă la 24 de ani. Mi-a spus că s-a simțit perfect până atunci și că nu ar fi fost o problemă dacă nu o făcea deloc.