| Chawki a întrebat:

daca nu iubesti de ce stai langa o persoana?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Poate din obisnuita, lucruri materiale, frica de singuratate, frica de un nou inceput, si cred ca sunt mult mai multe daca te gandesti, noi oamenii ne gandim doar la persoana nostra, suntem egoisti si chiar daca ranim pe cei din jurului nostru si ii folosim, nu prea ne pasa, ne pasa sa ne fie nou bine.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din interes, vezi cuplul Oana - Viorel Lis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interese. poate sa fie pentru sex, pentru banii lui / ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil pentru ca iti este o persoana draga, un prieten\a, sau din interes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori cand stam langa o persoana si nu o iubim inseamna ca tinem foarte mult la ea si nu vrem s-o facem sa sufere.