| GyWtZzA a întrebat:

Daca nu mai pot sa imi schimb poza de la avatar ce pot face? astept raspunsuri folositoare.

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Este din cauza lor.Foarte,foarte,foarte multi intreaba acest lucru.Nu te ingrijora.

| MaeRi a răspuns:

Am vazut ca multi intreaba asta:
1. Poate e de la ei.
2. Poate sa defectat yahoo messenger si incearca atuncea sa il stergi si apoi sa il instalezi din nou.
3. Daca nu inainte sa iti alegi poza,BIFEAZA ''Don't share a display image'' dai ok, nu iti va aparea nici o poza dupa care du-te inapoi alegeti poza, si bifeaza ''share my picture".
4. Daca nu inseamna ca nu mai ai spatu la poze.

| Malphas a răspuns:

Avatarele apar intr-un interval de la cateva ore pana la cateva zile, insa pot aparea si in cateva minute sau. o saptamana. laughing Depinde de rata de actualizare a informatiilor si de... momentele in care "traficul ne depaseste momentan capacitatile hardware. Ne cerem scuze pentru inconveniente". Oricum, stai linistita. O sa apara. Sfat: Schimba-l de luni pana vineri, pe la ora 10 dimineata. Atunci sunt majoritatea la scoala si o sa apara in maxim 15 minute. happy

| Neagandalf a răspuns:

Buna! Am o varianta pentru problema ta
-Te duci in Start-Control Panel- Program and feature - Si dezinstalezi messengeru. Apoi descarci messenger 11 care til recomand eu, de aici: http://messenger.yahoo.com/beta/win
Acum il instalezi si problema ta este rezolvata.