| Sunflower1503 a întrebat:

Daca o fata ar intreba pe un baiat cu prietena daca o place, acel baiat ar ura-o?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Mi se pare o tampenie sa o urasti din asa ceva.Nu exista nici un motiv.Personal,daca m-ar intreba i-as spune ca o plac ca pe o amica, prietena, colega etc.Adica de la interpretarea unui te plac ca persoana pana la un te plac ca o potentiala iubita e cale lunga.Asta din punctul meu de vedere.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Sunflower1503 explică (pentru anonim_4396):

Dar cum ar reactiona?
De exemplu, stiu o fata care a intrebat un baiat daca o place si, desi pana atunci se purta frumos cu ea de atunci a vorbit cu ea urat sau deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sunflower1503):

Depinde.Probabil ar zice "nu" si gata.Nu e asa de important.