| Alexandru250201 a întrebat:

Daca o fata cauta un baiat dupa un timp sa vorbeasca inseamna ca vr neaparat o relatie cu el?

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Logic că nu neapărat.

| alindragoi101 a răspuns:

Cel mai probabil este curioasa ce-ai mai făcut, este ca un fel de perioada de cunoaștere, sa vadă dacă ești ceea ce vrea. Iar dacă nu ești, asta este ultima problema, pentru ca candva o sa apara cineva care te înțelege și te vrea asa cum esti, dar asta nu înseamnă că nu trebuie sa te focusezi pe tine sa devii mai bun.