| Alexandru250201 a întrebat:

Daca o fata mi-a spus ca putea fi cu cineva ca a avut sentimente dar ei nu s-au intalnit deloc, nici macar nu s-au afisat sunt chiar sentimente de dragoste sau altfel? Ma gandesc ca n-ai cum sa te indragostesti daca nu ai petrecut nlun timp langa o persoana

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ba da, te poți îndrăgosti la prima vedere.Nici eu nu credeam, până nu am pățit-o pe propria piele. Și nu doar o atracție fizică, rău de tot de parcă ne știam dintotdeauna.

| Miruna333 a răspuns:

Dragoste nu, indagosteala de moment da. Unele persoane sunt disperate, insetata dupa dragoste, asa ca se ataseaza foarte repede de persoana online, fara sa se intalneasca

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ai cum să iubești fără să fii cu persoana iubita.