| anonim_4396 a întrebat:

Dacă o persoană nu a luat bacul acum şi îl ia în august, mai poate să se înscrie la facultate în septembrie?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 2º proba de bacalaureat din toamna au sansa.

| mgtow a răspuns:

Daca trece la bac are timp sa se bage la facultate.

| mgtow a răspuns:

Probabil fac postliceala din cauza ca nu au luat bacul si le e rusine sa spuna ca nu au trecut.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca nu au luat proba la bac si nu au alta varianta decat postliceala sau somajul.

| mgtow a răspuns:

Si tu esti batut/a in cap daca nu intelegi, aia din facultate nu tin cont a cat-a oara ai scos bacul ci le pasa sa il ai ca sa poti intra.