| marcelius a întrebat:

Daca ofer flori unei fete va ride de mine? ofer cea mai frumoasa fundita.

2 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Depinde si de fata, adica banuiesc ca o cunosti, in general o fata nu ar rade, doar daca nu ati vorbit niciodata sau ea te considera ciudat sau ceva, daca va stiti, va intelegeti sau aveti o relatie de prietenie, nu va rade.

| Beccaaa a răspuns:

Nuu laughing Cel putin depinde de fata. Daca e o pitipoanca insensibila care nu stie sa aprecieze un gest frumos atunci va rade, dar daca le oferi unei fete finute cu siguranta va apreciawinking