| MihaBianca a întrebat:

Dacă partenera voastră v-ar cere să îi cumpărați tampoane sau absorbante, ați face asta? Adică să zicem că locuiți împreună și vreți să mergeți la cumpărături și ea vrea un pachet de absorbante sau mai multe. I-ați lua?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic că da. Am cumpărat de zeci de ori... Care ar fi problema?

| TimberWolf a răspuns (pentru suntserios):

Se vede.

| suntserios a răspuns (pentru TimberWolf):

Se vede că ce?
Când o sa mai cresti și tu puțin nu o să îți mai fie rușine să pronunți cuvântul absorbant

| TimberWolf a răspuns:

Asta cu barbatii care cumpara tampoane mi se pare o chestie tampita, ca te duci sa cumperi o data inteleg dar mereu...nu stiu e aiurea, semeni cu un catelus.

| 1onur a răspuns:

Normal ca Iasi cumpăra daca era cazul de ce să-mi fie rușine? Să-mi fie rușine dacă nu-i cumpăr și nu-i iau.

Nu am nicio parteneră)) nici nu este cazul.

| Dragobeta a răspuns:

Bine inteles. Sunt lucruri normale. Asa cum cumperi painea, parfumul si prezervativele.