| Joker3134 a întrebat:

Daca pici un interviu pentru a te angaja ca inginer la o firma poti imediat a doua zi sa dai alt interviu la alta firma?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum am raspuns si dincolo, desigur ca da big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da.

| siriusblack98 a răspuns:

Poti sa ai 10 interviuri in aceeasi zi la 10 firme diferite. Nu exista o regula pentru asa ceva. Si ca un mic sfat, chiar ar fi indicat sa-i spui celui unde sustii interviul ca mai ai cel putin unul si in alta parte. Ca sa stie ca ai optiuni de unde alege, astfel il faci sa iti accepte pretentiile salariale ori sa iti faca o oferta mai buna.

Răspuns utilizator avertizat
| siriusblack98 a răspuns (pentru Joker3134):

Ce relevanta are cu subiectul intrebarii tale?

| Nirvanaaa a răspuns:

Bineînțeles. Nu conteaza dacă ai picat fostul interviu. Concentrează-te pe următorul. Mult succes!

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Desigur e decizia ta