| BibiD a întrebat:

Daca primesc Funda pe TPU? Ce se intampla? nimic straight face? Haideti ca dau si eu funda celui care imi zice big grin! Adica stiu ca este pentru raspunsul castigator. dar daca primesc mai multe? Astept raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Nu mai induce utilizatorii în eroare.
Doar pentru că ai multe fundițe nu ți se garantează titlul de expert. Adminii știu foarte bine cine merită cadranul portocaliu sau albastru, iar fundițele nici măcar nu sunt luate în considerare. Uite aici un exemplu concret: http://www.tpu.ro/utilizator/myur
Prin urmare, @BibiD, funda este doar semnul de mulțumire al celui pe care l-ai ajutat cu un răspuns sincer și bun. Ea nu are nici o altă valoare pe site.
Numai bine!

5 răspunsuri:
| ღspecialgirlloveღ a răspuns:

Buna!
Daca primesti fundite, la un moment dat cand strangi multe, multe fundite, devii expert TPU.
Daca devii asta inseamna ca ai un IQ mare, si esti inteligenta, plus ca te simti mai bine cand ajuti oamenii si ei uneori iti multumesc.
Sper ca ti-am fost de folos!
Funda?
BYE!

| ღspecialgirlloveღ a răspuns (pentru Diabolique):

Uite, asta am aflat eu de la un expert TPU

| Diabolique a răspuns (pentru ღspecialgirlloveღ):

Probabil expertul a spus că pentru a ajunge să ai acel titlu, raportul dintre răspunsurile tale și cel al fundițelor trebuie să fie minim 10% (adică din 100 de răspunsuri, trebuie să ai cel puțin 10 câștigătoare). Să știi că au mai fost și excepții, dar de cele mai multe ori se pune preț pe calitate, nu pe cantitate!
O duminică faină în continuare!

| ღspecialgirlloveღ a răspuns (pentru Diabolique):

Mersi! la fel!

| Diabolique a răspuns (pentru ღspecialgirlloveღ):

Nu mai induce utilizatorii în eroare.
Doar pentru că ai multe fundițe nu ți se garantează titlul de expert. Adminii știu foarte bine cine merită cadranul portocaliu sau albastru, iar fundițele nici măcar nu sunt luate în considerare. Uite aici un exemplu concret: http://www.tpu.ro/utilizator/myur
Prin urmare, @BibiD, funda este doar semnul de mulțumire al celui pe care l-ai ajutat cu un răspuns sincer și bun. Ea nu are nici o altă valoare pe site.
Numai bine!

| adelaadelaadela a răspuns:

Eee inseamna ca esti fata desteapta si ai dat multe raspunsuri bunebig grin. totusi nu te alegi cu cine stie ce...laughing