| AnaBejenaru a întrebat:

Dacă produsul muncii voastre ar fi fericirea, ce fel de munca ați face?

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sport as face, cat mai mult si de preferat fotbalul.

| danay72 a răspuns:

Voluntariat,sa ii ajut pe oameni sa înțeleagă mai bine Biblia.Îmi procura bucurie și împlinire când vad cum familii dezbinare, acum sunt fericite, când oameni cu vicii, acum le-au lăsat și sunt împliniți.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackRose03 a răspuns:

Scriitoare sau pictorita.Dar banii sunt putini, deci voi face altceva.

| AnaBejenaru explică (pentru BlackRose03):

Nu renunța la visul tău!

| BlackRose03 a răspuns (pentru AnaBejenaru):

Degeaba ai un vis daca ajungi la saracie si singuratate.In aceasta situatie mai bine renunt.Asta-i lumea.Csf... happy

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

As povesti oamenilor intamplari amuzante.