| anonim_4396 a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati, chiar va rog, cat se poate de repede ( orice raspuns primeste vot, desasemenea imi este de ajutor)
Deci, trebuie sa ma impac cu un baiat ( ca prieteni nu ca altceva happy ) si nu stiu cum sa fac ca sa vina el la mine ( sa nu ma duc eu la el ) --- Mai multe amanunte nu pot sa dau big grin, are cineva vreun sfat pentru mine? ( cel mai bun si cel mai folositor raspuns primeste fundita ) happy!

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Spune-i cele mai sincere scuze e prin intermediul telefonului sau internetului ...este baiat si va intelege imediat, in plus ai mai mult curaj intre 4 pereti.(ca oricinelaughing) bafta!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| brunetzik07102011 a răspuns:

Consider ca intre prieteni nu ar trebui sa existe orgolii. daca intr-adevar iti doresti ca sa te impaci cu acel baiat, ia initiativa.nu conteaza cine a gresit.si nu decazi in fata nimanui daca spui:iarta-ma am gresit.stiu ca din perspectiva mea e mai simplu, insa incearca tu si ai sa te simti mult mai bine.:*