| Alesiaioana99 a întrebat:

Dacă salvez poza unei persoane de pe Facebook sau fac screenshot la profil, persoana respectiva poate vedea ce am facut, primește notificare? Îmi e foarte frica...

Răspuns Câştigător
| Anoniimm20000 a răspuns:

Poate vedea ca te-ai uitat pe profilul lui doar daca are aplicatia qmiran, dar nu poate vedea ca i-ai salvat poza sau i-ai facut ss

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Nu vede nimic stai liniștită?

| Alesiaioana99 explică (pentru Broadband):

Da daca m-am uitat pe contul lui poate vedea? Gen nu i-am dat follow și nimic

| AnemonaP a răspuns:

Nu. Nu este ca pe Snap, stai liniștita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se primește notificare când salvezi poza cuiva de pe Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar am râs, merci.hee hee