| AlexxinoAlexx a întrebat:

Daca se adreseaza iubitul tau cu aceasta expresie: (fara sa gandeasca pe moment..de suparare sau cine stie ce gandea el ..sau asa i-a venit sa spuna) catre cineva drag frate, sora >etc.-: Da ce ati fi vrut sa imi aduc o curva in loc de iubita mea acasa? este o jignire grava, de neiertat!?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e, deoarece prin acel cuvânt indecent nu ți se adresează ție.

| pufulescu0o a răspuns:

Nu este nici o jignire pentru nimeni. A spus prin asta ca a preferat sa isi aduca iubita acasa ŞI NU o necunoscută! Cuvantul acela urât nu se adreseaza unei persoane anume.

| Alexandraana738 a răspuns:

Pai o zis omul la supărare sincer și eu a-și fi procedat la fel nu mi se pare ceva rău