| Dufra a întrebat:

Daca sora mea nu vorbeste cu o fata pentru ca o considera rea si ca deranjeaza expre, nici eu n-ar mai trebui sa vb cu ea desi mie nu mi-a facut nimic?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i problema ta cu cine vorbeste sau nu sora-ta, ca nu-i stapanul tau sa-ti impuna asa ceva, tu putand vorbi cu cine doresti si cat doresti.

| sierra1 a răspuns:

Din cele 2 persoane invocate, cui îi dai dreptate?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu, poți vorbi cu cine vrei, dacă tu te înțelegi bine cu fata, nu văd de ce nu ai vorbi cu ea doar pentru ca sora ta nu se înțelege bine cu ea.