| Dianna_8523 a întrebat:

Daca sunteti in momentul acesta pe mess uitati-va in lista si dati si voi exemple de statusuri de la prieteni/colegi/cunoscuti/necunoscuti daca sunt amuzante sau chiar frumoase happy. Multumesc^^

4 răspunsuri:
| Cryssbest a răspuns:

Ai nevoie de citate sau pur si simplu de ceva care sa sune bine? Te ajut eu (la rubrica de "mesaje")!

| GabiCh93 a răspuns:

Divider01.GIF

Statusuri funny, haioase si amuzante
- As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine!
- Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive…
- Lasa un mesaj pe propriul tau risc!
- Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955. ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate!
-Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata…
- Cum de esti inca aici? credeam ca gradina zoologica e inchisa noaptea…
- Dumnezeu a facut cerul, pamantul. apele. te-a facut pe tine…cu totii facem greseli…
- Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
- Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti…
- Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad…
- Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…
- Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari…
- Sunt departe, departe, foarte departe… in camera alaturata…
- Uita-te pE tavan sI aI sa VeZi urme dE copite dE CaL…
- nu CiTi sTaTuS’u prostule…prea tarziu, deja L-aI Citit…
- Te-am intalnit in cimitir, aveai pe piept un trandafir, din ochi iesea un viermisor, aveai in spate un topor!
- Iubito…. iubeste-ma!
- Daca-o freci cu bucurie, imposibil sa nu-nvie!
- Hop sa………. zile Cleopatraaaaaaa!
- Bine o zis …cine o zis…cand o zis…ce-o zis…
- sss MAI USOR! aaaaaAsssaaAA! Daaaa! Mai JOS! Da! exact mijlocul ma doare… ahh ce bine faci masaj
- Stiu ca stau de 3 zile incontinuu pe mess… dar nu e treaba ta…
- Scriu la matematica… ( o am pe profa de mate. in lista )
- I’m mobile ca n-am pc…
-In momentele dificile ale vietii, trebuie sa ridici capu, sa bombezi pieptul si sa spui cu hotarare: Acum chiar ca-s in rahat pana-n gat!
- Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul!

| Silvia a răspuns:

Hmmthinking Va vedem ce statusuri vad pe aicihee hee.
Multi au availablelaughing.
George - "care are chef de vb buzz ME URGENT! cca ma plik! + care are chef de iesit pe afr buzz me urgent " [ce tampitrolling on the floor]
Ciri [asta e indragostit rau de totrolling on the floor] - "Tu esti raza mea de lumina love struck, esti fata visurilor melelove struck, bataia inimii melelove struck, fara tine as fi un nimeniworried, tu imi dai putere sa trec peste orice moment greulove struck, te iubesc si te voi iubi mereulove strucklove strucklove strucklove struck (te iubesc mult bebelove strucklove strucklove struck)"
Dee` - "Cand eram mica faceam pipi pe mine...acum ca am crescut ma pis pe tinelaughing"
Oana - "Love love struck love struck"
etc.rolling on the floor)
Mai bine cauti statusuri pe nethee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am intalnit in cimitir, Aveai pe piept un trandafir, Din ochi iesea un viermisor, Aveai in spate un topor