| cosminABC a întrebat:

Daca te iei la cearta pe internet cu un smecher cu bani gata faci puscarie sau platesti bani grei pentru o injuratura? sunt oameni care pentru o bataie si isi iau doar o amenda de 5000lei si nimic mai mult.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Văzusem undeva într-un anime cred, că se întrebau dacă nu cumva ar fi bine să existe și pe internet poliție. Pentru că a ajuns o a doua lume, lumea virtuală și ar avea nevoie de cam tot ce e în lumea reală.