| maria_5722 a întrebat:

Daca ti s-ar da ocazia sa fi dumnezeu pentru o zi ce ai face?

9 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

As opri timpul in loc, asa voi stii ca nu va mai fii altul.

| 愛日本 a răspuns:

Aş face să dispară toate drogurile de pe pământ şi să nu se mai taie pădurile pentru orice ca*at. Toţi oamenii rai, criminali, împuţiţi să dispară!

| aliceinchains a răspuns:

As face sa dispara toti t. iganii, manelistii, prostii, incultura...

| ZK a răspuns:

Eu as arunca cu bani din cer si as da o mulţime de petreceri nebune cu toata lumea de pe planetă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

- aş ucide ţi.ganii şi proştii (sunt Dumnezeu, deci nu intru la bulău)
- aş face minuni pentru cei aflaţi în dificultate
- mi-aş îndeplini toate dorinţele
- aş elimina regulile stupide
- aş schimba puţin Biblia şi cele zece porunci
- aş acorda mai multă libertate

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Raspunsul meu este stupid si cred ca asta o sa crezi si tu dar o sa-ti zic : Mi-as aduce inapoi sotia, ca sa-i spun cat o iubesc si cata nevoie are copilul nostru de ea...

| vangheliss99 a răspuns:

Nimica, as sta si as vedea cum se sfarsese ziua, nu prea este corect sa schimbi viitorul celor din jurul tau.

| Colourss a răspuns:

Cred ca ai vazut filmul de comedie intitulat "Dumnezeu pentru o zi"!
Eu mi-as da sanatate si la fel si celor dragi mie!

| TrueReader a răspuns:

M-aș sinucide.