| anonim_4396 a întrebat:

Daca tot s-a intrebat de filme... Care e cel mai prost actor si care este cea mai proasta actrita a tuturor timpurilor, dupa parerea voastra. Mai intii pe plan local si appoi si varianta de pe plan international big grin

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Local... Cred ca tudor chirilalaughing Desi imi place tipul, am fost fan vama, dar mi se pare ca joaca slab. Pe plan international, paris hilton. Nu comentati, a jucat intr-un filmlaughing Am murit de ras, era o comedie, dar mai amuzanta decat scenele era moaca ei. Plastifiata, fara expresie, nu imi dadeam seama daca e trista, vesela, excitata sau uimita decat dupa ce vorbea.

14 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Eu la toate variantele o aleg p tentativa de actrita oanaaaaa zavoranu tongue

Anna
| Anna a răspuns:

Lucian Viziru, Nicoleta Luciu.lista poate continua.Pe plan international, Paris Hillton!

Anna
| Anna a răspuns:

N-am vazut nici un film cu Madonna, nu-mi place deloc de ea.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Augustin Viziru, si aia de joaca in fetele marinarului(marocanca)...international...Charlie Sheen si Angelica Huston

| anonim a răspuns:

Este greu de spus acest lucru. poate ca nu a avut un rol pe masura, sau poate ca nu a jucat bine intr-un film, doua, insa per total..., nu poti spune despre un actor de talie internationala, nu fac aici referire la madonna, ea nu este actrita, ca ar fi un actor prost.insa cat priveste locco, marea majoritate se autointituleaza actori. in schimb ei traiesc sub umbra lui dem radulescu, puiu calinescu, amza pellea, toma caragiu, etc. ii destul de greu sa se poata face remarcati. iar cei ce joaca actualmente in telenovele, sunt..., nu stiu cum sa ii numesc, insa numai actori nu.

| Wtf9000 a răspuns:

Dar Oana Zavoranu nu este actrita, e mascarici.

| borsec a răspuns:

Nu imi place cum joaca actorii acestia care ies cu titulatura de actor ca ciupercutele dupa ploaie, gen: Nicolea Luciu, Lucian Viziru, sora lui Nicoleta Luciu care chiar nu stiu cum o cheama, Adela Popescu etc, sunt o groaza.
Iar international cred ca Paris Hilton, Pamela Anderson, sunt si aici o groaza care nu imi vin in minte.

| marria a răspuns:

Pe plan local sunt prea multi sa-i pot insirui aici.pe plan international.not another teen movie- cred ca aici s-au adunat cei mai prosti actori

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mi-a venit nimic in minte instantaneu si am dat un search sa vad ce "actori" exista, de obicei nu tin minte decat ce imi place :)
Nu imi plac:
Corina Danila, Adela Popescu, Oana Zavoranu (exista in lista de actori pe http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_actori_rom%C3%A2ni), Pamela Anderson, Paris Hilton si or mai fi da nu imi amintesc :0

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De Madona ce ziceti? A luat si smeura rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O da......Madonna....my bad...ma lasa memoria happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Primul nume pe plan international care mi-a venit sa'l scriu a fost parisica. dar vad ca toti au mentionat'o dejalaughingActor...chiar nu'mi dau seama...cred ca Jackie Chan.
Pe plac local... nu'mi place Nicoleta Luciu si Augustin Viziru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CABRAL atat local cat si international e catastofa, n-are pic de talent si chiar nu stiu ce-l tine-n fata ecranului, da mita sau ce?!?! l-am vazut in Ice & Fire Dragon, acest caracter atat fizic cat si mintal e dovada ce sustine teoria lui Darwin sad Oana Pellea a jucat remarcabil, mi-a placut, bravo ei caci este intr'adevar talentata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CABRAL atat local cat si international e catastofa, n-are pic de talent si chiar nu stiu ce-l tine-n fata ecranului, da mita sau ce?!?! l-am vazut in Ice & Fire Dragon, acest caracter atat fizic cat si mintal e dovada ce sustine teoria lui Darwin sad Oana Pellea a jucat remarcabil, mi-a placut, bravo ei caci este intr'adevar talentata.