| Valy310 a întrebat:

Daca un baiat cu care vorbeste cu o fata s-ar lauda in fata prietenilor lui ca mai un pic si o dezvirgineaza. si ca ii si mai mandru ca ea este pocaita si reuseste asta. Voi ce ati face daca ati fi in locul fetei?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

I-as spune vreo 2 si apoi ceaules pentru totdeauna.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-as da o palma si papucii.

| Musique a răspuns:

O fată deșteaptă s-ar răzbuna.
În cazul meu cred că băiatul n-ar mai vorbi cu mine după, nu eu cu el...

O zi frumoasă!

| M1hai a răspuns:

Inseamna ca acel idiot nu o iubeste pe ea si sta din interes, eu daca as fi in locul ei l-as parasi imediat pe idiotwinking

| Otpelk a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cuvintele sunt de prisos.

| anagabriela13 a răspuns:

Nu as mai vorbi cu acest baiat