| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca un baiat de 18 ani iubeste o femeie de 50 de ani de ce oamenii se impotrivesc din moment ce dragostea NU ARE VARSTA? Ce treaba au oamenii cu o astfel de relatie? Baiatul iubeste acea femeie,asta inseamna ca trebuie sa stea cu ea pana la moarte? Dragostea nu are limite,nu are inceput si nu are sfarsit, nu?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate e bunica lui, cum sa nu o iubeasca?
La ce fel de iubire te referi? big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E bogată? happy

| T0T a răspuns:

Oamenii care se bag nu au treaba acas'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori oamenii se cam plictisesc cu viata lor... si hotărăsc să se bage in a altora.

| immaBeast a răspuns:

Perversii dr**ului, astea tinerele nu mai sunt bune, acum inteleg si eu ce inseamna de fapt " Gaina batrana face zeama buna " laughing)
Nu zic, imi plac si mie astea de 40, maxim 45... rolling on the floor
Bine, ca eu nu sunt in stare sa ma bag in seama nici cu una de 18...asta este problema mea, dar ce dragoste are ala pentru. una de 50...nu stiu. laughing

| T0T a răspuns (pentru immaBeast):

Hai încoa mătușă, să te trântesc de ușă,
Nu ai fost în pat, cu așa bărbat.

| Nevm a răspuns:

Noi neam prost, facem ce facem si catalogam oamenii.Atata timp cat pustiul nu face rau societatii si nu face trafic de droguri in randul pensionarilor.who cares? Fiecare e liber sa faca ceea ce vrea, cand iubesti la 18 ani o femeie de 50 trebuie sa n-ai urechi pentru altii.Lumea o sa vorbeasca, e ok.Problema e la noi, nu suntem prea umani, cateodata.