| Shery a întrebat:

Daca v-as spune:
Am descoperit un mod prin care sa aflati rapid si sigur cine v-a dat stupid/nefolositor, ati apela la mine? ( de curiozitate asalaughing )

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi vine sa plang cand cineva imi da stupid si imi rod unghiile de curiozitate.Deci,nulaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa ne spui si noua ca nu ne suparam, desi cinstit aceste voturi ma lasa rece pentru ca unele din ele nu reflecta realitatea.

nony
| nony a răspuns:

Daca ma oftic ca un copil de 12 ani mi-a dat stupid pentru ca nu a inteles mesajul, inseamna ca sunt mult mai copil ca el.
Ma intereseaza doar din perspectiva celor care imi dau stupid pentru ca sunt dusmani pe mine si nu suporta competitiawinking Atunci le-as cere o explicatie pentru vot. O sa vezi ca nu or sa aiba.

| juniper a răspuns:

Ma intereseaza doar sa ajut oamenii si sa aflu lucruri, daca altii nu apreciaza cunostiintele mele dandu-mi stupid, atunci n-am ce sa le fac.

| Cryssy a răspuns:

Nu. Nu ma intereseaza. happy

| remus a răspuns:

Da, daca stii spune-ne si noua care nu stim, tot santem in post, faci o milostenie.

| DeeAnna. a răspuns:

Nu.Nu sunt pe acest site pentru puncte[ca nu castig nimic pe ele]Sunt aici sa incerc sa ajut, sau sa fiu ajutata. Nu ma intereseaza cine imi dau stupid/folositor. Acela a fost raspunsul meu si poate ca merita voturile pe care le-am primit.happy

| DeeAnna. a răspuns:

*nefolositor.Scuze, nu mi-am dat seama.big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu mă interesează cine îmi dă stupid din simplul motiv că se simte complexat/ă și crede că le știe cel mai bine pe toate.
Fals, fals, fals.
Și încă ceva, mă lasă rece prostia altora.
Acest site este pur orientativ, nu bătut în cuie dar ce te faci cu una lume care nu crede așa ceva și spune verzi și uscate.
Hooooooooooooooo, mai tango, că vă ia radarul, minți luminate de întuneric.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mi-ar plăcea să îmi spui cine mi-a dat inteligent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neinteresant!