| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca v-as spune in acest moment ca sunt o femeie de 50 de ani, care se plictiseste si n-are ce face, ce parere ati avea despre aparantele care inseala? Aveti obiceiul sa sariti repede la aparente si sa credeti tot si toate la prima vedere, sau asteptati cu inteligenta si rabdare sa aflati adevarul gol golut?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Man iar ajungem la faza cu putem avea incredere in cineva in ziua de azi? de fapt asta vrei sa exprimi tu,eu doar in parinti cred atat,ca lumea e rea si ipocrita asta e adevarul,majoritatea,mai poti crede in cineva? nu prea ca mai devreme sau mai tarziu te vor dezamagi, vezi citatul avatarului meu, mai bine sa nu ai asteptari de la nimeni ca e mai bine, virtual chiar mai putin, faci un profil de fata, adaugi o poza gata esti fata uni fraieri mai pun si botu ei au relati virtuale, mi-a placut un user care mi-a spus definitia prieteniei e increderea, cum nu poti avea incredere nu poti avea nici prieteni asta e adevarul ce naiba, crede in cineva si maine te va barfi la toata lumea sau se va folosi de asta

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 50 de ani nu te poti plictisi.Ai destula experienta de viata acumulata. Postezi aici din plictiseala.

| RAY a răspuns:

Man in spatele unui calculator se poate ascunde oricine, cum sa afli adevarul despre cineva virtual?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Credeam ca te-ai suparat ieri pe mine?

| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Man iar ajungem la faza cu putem avea incredere in cineva in ziua de azi? de fapt asta vrei sa exprimi tu,eu doar in parinti cred atat,ca lumea e rea si ipocrita asta e adevarul,majoritatea,mai poti crede in cineva? nu prea ca mai devreme sau mai tarziu te vor dezamagi, vezi citatul avatarului meu, mai bine sa nu ai asteptari de la nimeni ca e mai bine, virtual chiar mai putin, faci un profil de fata, adaugi o poza gata esti fata uni fraieri mai pun si botu ei au relati virtuale, mi-a placut un user care mi-a spus definitia prieteniei e increderea, cum nu poti avea incredere nu poti avea nici prieteni asta e adevarul ce naiba, crede in cineva si maine te va barfi la toata lumea sau se va folosi de asta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te as crede din prima... oamenii la 50 ani nu prea mai au energie sa se plictiseasca

| Paul5777scipio a răspuns:

O femeie la 50 de ani cauta alta retea de socializare, aici sunt doar adolescenti zapaciti.