| rebela_3712 a întrebat:

Daca va uitati la intrebarile mele veti vedea una la care mi-a raspuns DULCIK! O intrebare de genul "Cum downloadez un videoclip in calculator?" La raspunsul ei...Cum convert(Pas cu pas...va rog)

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce ma plimbi pe 4 pagini sa vad ce a zis DULCIK nici macar nu ai trecut si tu in ce vrei sa faci convertia (adica pentru ce telefon.sau ce format)era mult mai usor sa primesti un raspuns! Uite-te aici si vezi cum se procedeaza! http://www.hit.ro/......onul-mobil