| anonim_4396 a întrebat:

Daca vad o persoana ca iese de pe mess, chiar daca nu o vazusem online in lista, inseamna ca mi-a dat ignore sau e permanent offline pentru mine?

Mi s-a mai intamplat acest lucru cand vedeam persoane ignorate de mine cum ieseau sau intrau de pe mess (in josul ecranului).

I s-a mai intamplat cuiva asa ceva sau este un bug?

1 răspuns:
| Amiiii69 a răspuns:

Paii poate acea persoana te-a dat sa o vezi mereu pe offline. Poti sa faci si tu asa poate ca o enervezi sau ceva de genul. Si mie mi s-a intamplat