| Alexandru250201 a întrebat:

Daca vrei sa fii cu cineva impreuna iti faci din start sperante pentru persoana respectiva?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, las lucrurile sa evolueze singure. Ma duc relaxat la date-uri, in primul rand ca sa ma comport bine.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu îți recomand să îți faci speranțe mari din prima niciodată.

| Cinic a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci sperante, trebuie sa actionezi! Daca el/ea, isi doreste acelasi lucru, bine, daca nu, nu.

| DontActLikeMe a răspuns:

In general da, mergi la drum direct cu varianta pozitiva a situatiei.

| Alexandru250201 explică (pentru DontActLikeMe):

Varianta pozitiva a situatiei nu cred ca se numeste speranta

| mihaela55mih a răspuns:

Nu,niciodata sperante din prima.