| SunShine_3102 a întrebat:

Daca vrei sa nasti prin cezariana trebuie sa platesti operatia?

2 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Sigur! Daca pui bonul pe banca, pe el banii pe care trebuie sa-i dai la fondul clasei si te duci sa-ti iei haina din cuier, transferul are loc imediat.Cazul poate fi, eventual, reclamat la Doamna Diriginta.Tot eventual poate fi si rezolvat...

| kaTTsu a răspuns:

Incep sa pricep ce vrei sa faci.Vrei sa te faci cunoscut/cunoscuta (nu stiu ce dracu esti fata/baiat) incerci sa te faci vazut prin intrebari stupide care atrag foarte multi utilizatori .tind sa cred ca esti o persoana inteligenta,dar marsava happy