| andreea6bv a întrebat:

Dacamie imi place un baiat el nu stie ca eu il plac ce sa fac sa ii spun sau sa nu?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată să nu faci o asemena gafă fără să nu stai cu el de vorbă și să vă întâlniți de câteva ori să vezi ce dă din el!
Pa, pa.

1 răspuns:
| deyu1998 a răspuns:

Mai intai trebuie sa observii semnele: comportamentul lui fata de tine, daca se da la tine, daca te ia in brate.kestii de genul asta
si cand este 100 % convinsa ca te iubeste atunci sa faci urmatorul pas >big grin