| mariuschakra12 a întrebat:

Dar pe psihologi nu ii trage nimeni la răspundere? Pai cum pot să spună și altor persoane ce probleme ai și nu pățesc nimic?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Îl poți da in judecata, evident cu dovezi clare și confirmarea unii alt pisholog că ce ți-o dat era greșit, incorect

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand ce vb cu un pshiolog nu este o marturire realista, el doar te asculta iar din asta incearca sa te faca sa te intelegi tu pe tine

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Pshiologul nu da nimic

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru mariuschakra12):

Esti troll cu mult prea mult timp liber

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru mariuschakra12):

Îl poți da in judecata, evident cu dovezi clare și confirmarea unii alt pisholog că ce ți-o dat era greșit, incorect

| SilentRain a răspuns:

Îi poți da in judecata, din câte știu nu au dreptul să facă publice informațile despre tine

Răspuns utilizator avertizat