| ketanal a întrebat:

Dat ca aici pe TPU, sunt utenti de toate varstele, de la mic la mare, mi-ar placea sa stiu cum v-ar placea sa fie lumea/ societatea in care traiti.
Mie mi-ar placea tare mult, desi pare imposibil, sa traiesc intr-o societate in care respectul si bunul simt nu sunt optionale. ùintr-o societate in care nu trebuie sa incercam cu orice pret sa fim superiori, dar sa acceptam ca avem lipsuri, ca nu putem stii tot, sa invatam si sa ne dam cu parerea in mod educat.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

In primul rand as vrea ca lumea sa fie mai buna si sa nu se mai faca atatea diferente...

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu as vrea sa traiesc intro lume in care persoanele care au suferit si nu vor sa mai auda de barbati/femei merg in lumea in care sunt doar femei si barbati singuri/e si asa nu mai au treaba ca vad nesimtiti/e, ies la o bere o gluma isi fac serviciul si isi traiesc viata in singuratate. E destul de jenant cand nu ai chef sa mai ai parte de cineva drag langa tine dar vezi la tot pasul o persoana de sex opus... parca iti vine sa ihhh.