| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi metine noi noi noi repede dau funda repede

13 răspunsuri:
| kristy10 a răspuns (pentru Deleb):

Metine noi aparute

| Deleb a răspuns (pentru kristy10):

Ti se par vechi, ghinion, cauta singur.

| kristy10 a răspuns (pentru Deleb):

Fa mai duten pu la mea

| Deleb a răspuns (pentru kristy10):

Se vede cat creier ai, la cum ti-ai scris si numele.nici macar nu stii daca sunt sau nu noi, daca ai vazut si tu primul hammer gata sunt vechi, oricum esti un copil needucat.

| kristy10 a răspuns (pentru Deleb):

Tot in **** mea te duci

| Deleb a răspuns (pentru kristy10):

Daca ai avea.

| kristy10 a răspuns (pentru Deleb):

Auzi raspus 'daca ai avea' De unde nu sti tu ca n-am ai vazut-o? ai ****o?

| Deleb a răspuns (pentru kristy10):

Esti prea mic ca sa intelegi ce vorbesti.

Răspuns utilizator avertizat
| TomyRO a răspuns:

Metin2 Skyfall

| viorelvaduva a răspuns:

Bai copil needucat ai grija cum vorbesti cu fata aia tu nu vezi e o fata de nota 10 nu ca tine un copil mic si prost asta e un site serios nu e pentru toti copii da ma rog se vede k esti tigan dupa expresia "fa". Ayase nu il baga in seama mie mi-ai fost de ajutorcu epical mersi

| Andrei_Valentin_1998 a răspuns:

Lol cum poate vb uni! mie mi-ar fi frica sa mai intru pe un sait de voi nu poti umbla pe net de copi mai stati si an banca voastra