| pink94 a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi as putea sa-mi intaresc unghiile? am reusit sa le cresc love struck iar acum mi-e frica sa nu se rupa.Nu-s foarte moi dar nici tari deci daca le apas se indoaie. Le-am tinut si in ulei caldutz de cateva ori da nuprea am rabdare, folosesc si ceva de la farmec cu vitamina B5.Altceva ce-mi recomandati?

4 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Cel mai bine, sa le tai normal, ca sub ele ai liota de microbi.

| Danutza27 a răspuns:

Te rog sa primesti scuzele mele,dar microbii sunt tare mititei, abia ii vezi la microscop, nu sunt mari cit vaca

| Damii a răspuns:

Sunt la AVON niste solutii pentru intarirrea unghiilor...le protejeaza! Cred ca sunt bune!

| pink94 explică:

Danutza27 am cerut niste sfaturi pentru inatrirea lor, nu sa le tauwinking cu siguranta nu le voi taia acum dp ce-am asteptat atata sa creascawinkingiar in legatura cu microbii le tin curate, n-am jeg sub ele laughinginca pot sa mi le intretinwinking