| Lavy_5428 a întrebat:

Dati-mi o idee ce cadou sa-i fac iubitului meu... Va rog... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| denysa a răspuns:

Cel mai frumos ca atunci ca se pune in fiecare seara sa doarma sa se gandeasca la tine:X o perina cu poza voastralove struck cel mai frumos cadouhappy si langa perina accea poti lua si un set de parfum daca ai suficienti bani iar daca nu vrei sa keltui asa mult perina plus o felicitare de craciun unde sa scrii "Iti multumesc ca` existi!:X" funda?:X

3 răspunsuri:
| Alliie a răspuns:

Iai un parfum sau un deodorant ...sh ceve dulcesmugbatting eyelashes

| brokenangel2011 a răspuns:

Cana pentru scriitori

uite un site ca sa vezi si cum arata si sunt si alte idei

http://www.zaragoo.ro/cadouri/cadouri-de-iubire.html

Aceasta cana este cat se poate de practica: pentru a nu se incurca la cafeaua de dimineata, fiecare isi va scrie numele pe cana sa cu una din cretele colorate cu care este deja dotata.

sau

Perna buze

| Biencush a răspuns:

Un fular, manusi, fes, plover, parfum, rama foto, album, port chei, ceva de plus, un toc pentru telefon.