| udarz13_8810 a întrebat:

Dati-mi si mei un sfat imi place de o fata din cls ca mine dar nu stiu daca ma place dati-mi un sfat cum sa-i zic ca imi place de ea? daca ma ajutati dau al toti fundita

Răspuns Câştigător
| Juliana a răspuns:

Uuu...pai tu esti Romeosmugajut-o la materii pe care nu le intelege sau iai apararea in orice sau fa-ti drum inspre casa ei dupa ore[nu trebuie sa le faci pe toatelaughing]si apoi tadam "imi placi mult..."big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa ii spui in fata ce simti pentru ea, asta da si dovada de barbatietongue si sa ii da-i un ragaz de 1 zi sa se gandeasca la ce ai zis, pentru ca cateodata raspunzi din instinct si poate sa reiese un nu.

| aragon18 a răspuns:

Daca vrei sa vezi daca te place, fi atent la gesturile ei thinking Daca se uita la tine insistent, iti zambeste, te ajuta etc happy. Astea in general sunt semne cum ca te-ar place. Poti pune un prieten sau o fata in care ai incredere sa o intrebe thinking Succes happy

| Pana a răspuns:

Incearca faza cu biletelele. ii scrii un biletel, o intrebi ce face iar daca iti raspunde frumos, continui happy

| LucianaM a răspuns:

Spune-i unui prieten sa mai vb cu ea si sa ii spuna mai "pe sarite"batting eyelashes...ca tie iti place de ea happy.